O mé maličkosti

DAKAR PILOT

Jsem člověk, který jde tvrdě za svým cílem a nebojí se riskovat. Dělám to, co mě baví a chci v tom být nejlepší! Mojí největší vášní je rallye, které se profesionálně věnuji už roku 2013, kdy jsem se poprvé zúčastnil závodu na Dakaru jako navigátor. Jako pilot jsem vyjel už o dva roky později a od té doby jsem se zúčastnil a vyhrál několik závodů po celém světě.

Mým domácím týmem je Big Shock Racing, který jsem úplně od základů vybudoval se svým tátou. Mimo to společně s dalšími skvělými lidmi pracujeme pod hlavičkou MM GARAGE, s níž si sami vyvíjíme veškerou techniku, od závodních kamionů až po veterány, kterým jsme se začali věnovat teprve nedávno.

Kromě rallye se aktivně věnuji podnikání a marketingu, protože mě to neskutečně baví.  Mezi mé projekty, na které jsem patřičně hrdý, patří MM Production, MM Photography či Posedlí Dakarem. 

Když ale zrovna nezávodím (s časem) jako o život, najdete mě v naší kavárně Pilot Café v Praze na Letné. Možná si teď říkáte, že jsem toho dokázal opravdu hodně, ale věřte, že na to nejsem sám. Bez mého skvělého týmu a mých fanoušků bych to nikdy nedal! 

SLEDUJ MĚ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

FACEBOOK • INSTAGRAM • YOUTUBE

Videa, živáky, fotky, aktuální zprávy…

Chceš vědět, co se děje? Baví tě sledovat naše přípravy na další Dakar? Těšíš se, až se potkáme na akcích? Chceš se na cokoliv zeptat? Sleduj mě!
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Galerie

SPONZOŘI

Zažij jízdu s Macíkem!

Chcete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je svézt se v závodním speciálu, který boduje v Rallye Dakar, nejnáročnější soutěži na světě? Nebo v bugině, kterou mám jako zpestření pro tréninky?

CHCI SE SVÉZT V KAMIONU
CHCI SE SVÉZT V BUGINĚ